Naše projekty

Od našeho založení jsme navázali spolupráci s nejčtenějším časopisem o karavaningu u nás s časopisem Camping, Cars & Caravans. V každém čísle vychází naše dvoustrana plná informací o bezpečnosti a zajímavostí. Podle ohlasů jsou čtenáři za takovéto příspěvky rádi.

Na jarní období jsme připravili bezplatný seminář pro začínající karavanisty. Je jedno, zda vyrážíte s obytným autem či přívěsem, zda si obytku kupujete nebo jen půjčujete. Budeme se zabývat specifiky, na která v autoškole nebyl čas. Dozvíte se i zajímavé informace a tipy, které se za volantem hodí. 6. dubna se na zájemce těšíme v učebně autoškoly...

Na jarní období jsme připravili bezplatné semináře pro širokou veřejnost zabývající se nejen zásadami bezpečné jízdy a reakcemi řidičů. Dozvíte se i zajímavé informace a tipy, které se za volantem hodí. Ve vypsaných termínech se na zájemce těšíme v učebně autoškoly VT centrum 11 přímo ve vestibulu metra C Opatov.

V posledním čísle časopisu Asociace autoškol jsme se společně s Asociací kempování a karavaningu věnovali problematice zvýšeného zájmu o cestování s karavany a obytnými vozy. Koukali jsme na tento fenomén z pohledu rizik a bezpečnosti.